Jaunumi Cenas Kontakti E-veikals Noteikumi Web kameras
Disku golfs - atvērts!
Web kameras

22-04-2021

Disku golfs ir pieejams!

Šodien iepriecinošas ziņas visiem aktīvajiem disku golfa cienītājiem!

Ilgi gaidītais Riekstukalna disku golfa parks ir sagatavots un sakopts, lai jūs varētu izbaudītu spēli un skaisto Riekstukalna dabu.

Svarīgi zināt, ka laukums pieejams ar savu inventāru! Citas vasaras atrakcijas NAV pieejamas!

Iegaumē - disku golfa trase ir izvietota SIA "Riekstu kalns" teritorijā - esi atbildīgs un ievēro kārtību!!!

Laipni gaidīti!

23-03-2021

Sezona ir beigusies!

Ziemas sezona ir noslēgusies! Vasaras atrakciju sezona vēl nav sākusies.

Šī bija ekstrēma sezona! Grūta, gara un beigu beigās lieliska! Paldies visiem jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem! Paldies, ka izturējāt ierobežojumus kopā ar mums! Paldies, paldies, paldies!

Šobrīd mums nav skaidrs vasaras atrakciju liktenis, taču ir pilnīgi skaidrs, ka darbs mums netrūks!

Tiekamies!

16-07-2018

Skatu tornis Riekstukalnā
Īstenots projekts Nr.16-04-AL02-A019.2201-000002 “Skatu tornis Baldonē”,  izbūvējot metāla skatu tornis Riekstukalnā 19,2 metru augstumā. Tornis ir publiska infrastruktūra un ir pieejams iedzīvotājiem, tūristiem bez maksas. Vēsturisk...
Vasara
Šķēršļu trase "Kokos Rieksts" „Kokos rieksts” ir mežā izveidota šķēršļu trase, kas ir sadalīta 5 atsevišķos posmos, kuru augstums sasniedz... Rodeļi Patīk ātrums? Rodeļu trasē iespējams attīstīt līdz pat 40 km/h traucoties pa 315 m garo nobrauciena trasi! Ķer pozitīvas sajūtas u... Kameršļūkšana Sacenties ar draugiem vai ģimenes locekļiem, kurš pirmais sasniegs finišu, šļūcot lejā pa speciāli veidotu mākslīgā seguma trasi. Tiroliešu nobrauciens Tiroliešu nobrauciens ir 650 m garš nobrauciens pa trosi starp kokiem, laižoties no vienas platformas uz otru. Tas ir sadalīts 8 p... Disku golfs Disku golfs ir aktīva spēle, kas prasa precizitāti un labu acumēru, lai trāpītu lidojošo šķīvīti kādā no 18 meža trasē izvietotaji... Vāverēna ciemats “Vāverēna ciemats” ir lielisks spēļu laukums, kur izklaidēties pavisam mazākajiem apmeklētājiem šūpojoties, lēkāj... Milzu šūpoles Aizraujoša šūpošanās iespējama ne tikai Lieldienās - Riekstukalnā varēsi ķert adrenalīnu šūpojoties Milzu šūpolēs.  Kvadricikli Kvadricikli piemēroti mazajiem ātruma cienītājiem - ar tiem iespējams attīstīt līdz pat 40 km/h lielu ātrumu! Speciāli veidotajā 2... Gumijlēkšanas batuti Jautra atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem –  iespēja taisīt trikus un sajust gravitāciju priekpilni lēkājot,... Skatu tornis Skatu tornis Riekstukalnā ir atklāts 2018. gada vasarā. Tas atrodas Riekstukalna jaunākajā daļā, Mežkalnu korē un tā aug...
Ziema

Info telefons:

+371 28777888

(darba laikā)info@riekstukalns.lv

https://facebook.com/Riekstukalns
https://instagram.com/riekstukalns
"Riekstukalns-3", Baldones pagasts, Baldones novads, LV-2125.

SIA "Riekstu kalns", Reģistrācijas nr.: LV40003635029

Koordinātas: 56.768844, 24.403057

Nelabvēlīgos laika apstākļos, svētkos, sezonas sākumā vai beigās darba laikā ir iespējamas izmaiņas! Pacēlāji Nr. 12, 13, 14, 15, 16 tiek slēgti 30 minūtes pirms norādītā darba laika beigām!